Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Rafał Jarosz

Doradca, menadżer, trener. Współzałożyciel Customer-Heroes.com i partner zarządzający Proceo Consulting Group

Od 2001 roku projektuję i wdrażam zmiany operacyjne, kompetencyjne i technologiczne, które w mierzalny sposób wpływają na poprawę sprzedaży poprzez doskonalenie obszaru obsługi i utrzymania Klientów. Moje doświadczenia to ponad 60 projektów dla 40 globalnych i lokalnych organizacji. Jako menadżer, doradca i trener pracowałem z zespołami od 10 do 1300 osób, wspierając lub realizując z sukcesem projekty o budżetach 5-7 mln USD. Mam za sobą ponad 40 wystąpień na konferencjach i wydarzeniach branżowych, 6 międzynarodowych oraz polskich wyróżnień branżowych. Obecnie pracuję również ze startupami w ramach programów akceleracyjnych.

Prywatnie mój dzień napędza muzyka (od Bruce’a Hornsby’ego do Sepultury). Staram się pochłaniać wszelkie nośniki humoru nurzającego się w oparach absurdu i groteski. Jestem aktywnym badaczem ironii oraz zapalonym poszukiwaczem Ostatecznego Suchara. Uwielbiam wycieczki rowerowe oraz podziwiane historycznej architektury miast europejskich.

Tytuł prelekcji:
„Nie zgadzam się z oceną!” – czyli obiektywna ewaluacja jakości obsługi i szkoleń

Historia o tym, w jaki sposób udało mi się poprawić jakość własnych decyzji, oszczędzić sporo czasu współpracownikom, oraz wyeliminować 90% dyskusji o zasadności oceny.

Tytuły warsztatów:
Cykl życia Klienta a komunikacja wielokanałowa (14 maja)
Wielokanałowość w pracy managera (6 czerwca)


13 maja 2019
Festiwal Call Center
14 maja, 6 czerwca 2019

Digital Knowledge Village, ul. Puławska 457, Warszawa